„.. přijela jsem jako troska. Odjela hvězda.“
Lázně Jablonec
již více než 30 let  připravují intenzivní terapeutické  pobyty zaměřené  na překonání stresu a souvisejících potíží, jako je úzkost, chronická únava, vyčerpání, deprese, vyhoření, psychosomatika.  Nabízíme komorní prostředí s osobním přístupem. Péče je přizpůsobená i pro osoby se zvýšenou citlivostí a jemnou duší. Mimořádně úspěšné programy vede zkušený psycholog.

Nečekejte až Vám nebo Vašim bližním bude hůře. Terapie má velkou naději na úspěch, je-li péče poskytnuta včas. Nejlépe  preventivně nebo při menším rozsahu potíží.

V nabídce máme programy pro relaxaci i pobyty terapeutické.
Jako minimum doporučujeme týden, 6 nocí, s péčí v rozsahu podle přání či potřeby. Příklady a cenové varianty jsou ZDE


Pobyt na 2 až 3 dny přinese odreagování, uvolnění. Týdenní pobyt pomůže pro regeneraci a restart psychiky. Komplexní terapeutický pobyt, obvykle 2 až 3 týdny, doporučujeme při závažnějších  akutních či déletrvajících problémech (vyhoření, panika, psychosomatické potíže).

Hosté oceňují:
* malou kapacitu, obvykle do 5 osob, klidné prostředí, vlídný personál
* citlivý individuální přístup terapeutů
* široký výběr tradičních i moderních procedur
* rychlou účinnost programů

K překonání psychických a psychosomatických potíží využíváme poznatky neurofyziologie a psychorehabilitace. Aplikujeme ověřené metody psychoterapie, moderní přístroje i unikátní postupy k ovlivnění činnosti mozku. K nejefektivnějším patří harmonizační terapie, audiovizuální stimulace, kraniospinální magnetická terapie, shiatsu,  kryoterapie, rozšířená možnost spolupráce s psychologem.

Nejčastější problémy:

  • chronická únava, stres, deprese, úzkost, traumata
  • vyhoření – burn out
  • psychické vyčerpání, chronický únavový syndrom
  • psychosomatika, bolesti, nespavost
  • poruchy příjmu potravy, nadváha, anorexie
  • psychické potíže mladistvých

Další příklady pobytů:
Kryo proti stresu
5 nocí, 5x kryoterapie, 5x audiovizuální programování nervového systému, konzultace psychologa.
První pomoc
2 noci, 4 hodiny procedur včetně konzultace psychologa.

Procedury jsou zaměřené na regeneraci nervového systému a psychofyziologických funkcí. Součástí programu bývají transkraniální magnetická stimulace, ovlivnění psychické aktivity pomocí audiovizuální stimulace (mental fitness), harmonizační terapie Bodywave, podpora kyslíkové saturace. Z klasických procedur pak antistresové masáže, shiatsu, reflexní masáž hlavy, bylinné koupele, lymfatické masáže, uhličité koupele, detoxikační medové masáže, konzultace s psychologem, nácvik relaxačních technik, případně i celotělová kryoterapie, atd.

Další příklady programů a cen najdete ZDE

Rozsah péče, výběr procedur a délka pobytu se obvykle upravuje podle přání klienta, doby trvání a intenzity potíží. Cena může být upřesněna na konci pobytu, podle skutečně vyčerpaných služeb.

Pro podrobnější informace volejte na 777 310 622,  nebo nám napište.