Inkontinence, únik moči nebo stolice, má řešení.

Repetitivní pulzní magnetická stimulace je metodou moderní fyzioterapie. Posiluje obtížně ovladatelné svalstvo pánevního dna, jehož součástí jsou svěrače močové trubice a konečníku.
Magnetická cívka řízená mikroprocesorem vysílá do svalů dna pánevního impulzy. Aplikace metody je efektivním tréninkem, který posiluje nejen pánevní svaly, ale i další součásti hlubokého stabilizačního systému. Vysokoindukční magnetoterapie pomáhá nejen při  nápravě potíží v urologii, ale též v rehabilitaci  a sexuologii.

Magnetické pole působí přes oděv.  Ošetření je neinvazivní, pohodlné, příjemné. Provádí se alespoň 2x až 3x v týdnu. Pro dosažení výsledků je třeba  průměrně 10 aplikací, každá v trvání 20 minut. Pro udržení získané kondice je vhodné následné ošetření 1x za měsíc.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Biocon-2000W.jpg. Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je magnetická-stimulace.jpg.

Nejčastěji je magnetoterapie využívána při nápravě  inkontinence, to je samovolný únik moči. Stresová inkontinence (při kýchnutí, smíchu, zvedání břemen) bývá častým problémem v těhotenství, po porodu a ve věku nad 45 let.  Stejně tak magnetická stimulace pomáhá při urgentní inkontinenci (časté nucení k vyprazdňování), kdy je důležité posilovat svalstvo svěračů.
U mužů se inkontinence objevuje při zbytnění prostaty, a zejména po její operaci. Další informace a aktuální ceny najdete ZDE.